AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers
Urmareste-ne pe FacebookUrmareste-ne pe TwitterUrmareste-ne pe DiggUrmareste-ne pe StumbleuponUrmareste-ne pe Youtube

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 AccessGratuit are o noua conducere la data de Lun Iun 06, 2011 5:42 pm

Louk

Membru AccessGratuit
AccessGratuit are o noua conducere!

Bun gasit, dragilor!

Avand in vedere ca am ceva probleme in plan personal, sunt nevoit sa las AccessGratuit in grija cuiva. Timpul nu-mi mai permite sa ma ocup si de el momentan, asa ca sunt dispus sa-l "inchiriez", fara niciun cost evident. Ar fi pacat sa ramana in paragina, mai ales ca s-a muncit la dezvoltarea lui. Wink

Asadar, cine este dispus sa preia forumul in administrare, ma poate contacta prin mesaj privat pe forum (pe AccessGratuit, bineinteles).

Rog pe cei ce ma vor contacta sa-mi scrie in PM urmatoarele date:

1. Anul nasterii (varsta);
2. Cat timp sta zilnic pe internet?
3. Ce forum detine, daca detine.
4. Ce hobby-uri are
5. Daca a mai administrat vreun forum si care a fost acela.
6. O descriere personala in 2-3 randuri.

Cu aceste date + informatii suplimentare va astept prin mesaj privat. Decizia o voi anunta tot printr-un anunt atat pe forumul de suport, cat si pe AccessGratuit. Wink

Multumim anticipat pentru intelegere si implicare!

Ei bine, dupa acest anunt, am gasit persoanele potrivite pentru a duce AccessGratuit mai departe! Acestia sunt Sirius si inca unul secret Razz carora le multumesc pentru ca au acceptat asta. Very Happy

De acum deciziile le vor apartine, iar modificarile de asemenea. Va rog sa-i respectati si sa contribuiti la ajutorul depus de acestia.

Numai bine! Very Happy
sunny

_____________________________________AccessGratuit__________________________________

2 Re: AccessGratuit are o noua conducere la data de Mar Iun 07, 2011 7:08 pm

The Unique

Membru AccessGratuit
Am facut şi eu o cerere, a fost aprobată sau repinsă ?Smile
http://www.accessgratuit.com/

3 Re: AccessGratuit are o noua conducere la data de Mar Iun 07, 2011 7:18 pm

Administrator

Administrator
Administrator
Respinsa! Noua conducere a fost stabilita. La sfarsitul lunii vom cauta noi membrii petrnu staff: asistenti / moderatori ... daca o sa va intereseze, reveniti atunci cu o noua cerere.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum