AccessGratuit
Bine ati venit! Very Happy

Daca ati ajuns la aceasta pagina inseamna ca nu sunteti INREGISTRAT sau CONECTAT pe forumul AccessGratuit. Puteti face asta utilizand butoanele din meniu destinare acestor actiuni!
AccessGratuit.com
www.accessgratuit.com
cheers
Urmareste-ne pe FacebookUrmareste-ne pe TwitterUrmareste-ne pe DiggUrmareste-ne pe StumbleuponUrmareste-ne pe Youtube

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Joi Iun 09, 2011 11:55 am

The Unique

Membru AccessGratuit
Daca aveti nevoie de ajutor ma bag si eu Smile
http://www.accessgratuit.com/

27 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Joi Iun 09, 2011 1:50 pm

răzvan

Membru AccessGratuit
Ma descurc si singur , insa mersi voi apela la tine prin pm daca e nevoie

28 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Joi Iun 09, 2011 3:09 pm

Louk

Membru AccessGratuit
Va multumesc si eu, in calitate de fost administrator aici, pentru implicarea de care dati dovada! Very Happy Fiti siguri ca cei ce se vor implica nu vor ramane nerasplatiti.

Succes in continuare!

29 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Vin Iun 10, 2011 8:33 pm

răzvan

Membru AccessGratuit
Deci ce se mai aude cu schita aia ?

30 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Sam Iun 11, 2011 9:34 am

Administrator

Administrator
Administrator
ce intelegi tu prin schita ?

31 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Sam Iun 11, 2011 11:04 am

răzvan

Membru AccessGratuit
Prin schita inteleg o imagine facuta in photoshop prin care arati cum vrei sa arate tema nu , eu nu am de unde sa stiu cum vreti voi sa arate tema:P

32 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Sam Iun 11, 2011 11:37 am

AGent

Membru AccessGratuit
Te referi la un layout, sau pur şi simplu nişte linii trasate şi câteva indicaţii?
http://dailywebs.forumz.ro

33 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Sam Iun 11, 2011 6:23 pm

Administrator

Administrator
Administrator
razvy3 a scris:Prin schita inteleg o imagine facuta in photoshop prin care arati cum vrei sa arate tema nu , eu nu am de unde sa stiu cum vreti voi sa arate tema:P
pai voi v-ati oferit sa faccdti tema ... la las pe voi s-o faceti :p
momentan eu sunt in sesiune si nu prea am timp sa ma ocup de forum ... dupa 27.iunie.2011 voi reveni in forta ...

34 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Sam Iun 11, 2011 7:15 pm

răzvan

Membru AccessGratuit
NU ma chinui degeaba si la urma zici ca nu iti place
fami un layout si eu il codez !

35 Re: Propuneri de teme pentru forumul AccessGratuit.com la data de Sam Iun 11, 2011 8:14 pm

Administrator

Administrator
Administrator
Asta sunt si eu capabil sa fac ... nu-i asa greu sa decupezi cateva elemente dintr-o imagine si sa le definesti ca elemente individuale ... eu doream sa vad de ce esti capabil, poate pe viitor o sa ma cooperam, daca nu ... o sa ma ocup eu de tema dupa data de 27.06.2011 ...
daca totusi doresti sa faci ceva, un singur lucru vreau sa fi cont ... sa fie diferit de orice alta tema, sa gasesc elemente ce nu pot gasi in alte teme ... esti liber sa editezi templateul ...
daca tema ta va fi buna, o vom pune si o voi combina cu ideiile mele ...

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum